dveřní plisé síť - šířka do 2250mm / oboustranné stahování

výška do (mm):
barva sítě:
šířka (mm):
výška (mm):
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: Výroba na zakázku
4 755.4 bez DPH
5 754 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí.

Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů.

Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě vyráběny ve verzi symetrického rámu s vysokým prahem (35mm výška), kterou lze namontovat i na místa bez spodní opory rámu, a asymetrického rámu s nízkým prahem (11 mm výška), vhodným pro zasíťování úzkoprofilových rámů oken a dveří, bezbariérových vstupů apod.

Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna / dveří.

Maximální ''doporučená'' šířka pro jednostranné stahování: 1500mm
Maximální ''doporučená'' šířka pro oboustranné stahování: 2900mm

U oboustranného stahování je síťovina dělená přesně na polovinu. Pokud požadujete jiné rozdělení, tak je to nutné uvézt při objednání. 

Barva síťoviny: šedá / černá